Shërbime të dizajnit grafik me një ndalesë

Ekspertiza jonë i bën idetë tuaja realitet

Nëse keni ndonjë ide, mos harroni të na kontaktoni, ne do të jemi hera e parë që idetë tuaja regjistrohen, në gjënë reale

Shikoni produktet tona në veprim Dërgoni Hetimin Tani
Certifikatë e aftësive jo tradicionale

Operacioni i Korporatës së Grupit

Heng Yun Crafts është një prodhues i madh i cadrave të punuar me dorë dhe një ndërmarrje importi/eksporti i industrisë dhe tregtisë.

Historia jone
cadra prej letre hengyun

ombrellë letre HengYun

Hengyun Crafts & Art Co., Ltd është një ndërmarrje e madhe ombrellë letre të punuar me dorë, e specializuar në prodhimin e të gjitha llojeve të çadrave: çadra letre, çadra dielli, çadra dasmash, çadra dekorative, çadra pvc, etj.

ombrellë letre hengyun

Thjesht i punuar me dorë

Produktet tona janë të punuara thjesht me dorë, pa asnjë proces prodhimi modern, duke ruajtur metodën e lashtë tradicionale të çadrave prej letre, në mënyrë që çadrat prej letre të shkëlqejnë me bukurinë klasike të Lindjes.

ombrellë hengyun

Momentet e ekspozitës

Delegacioni i huaj vizitoi zonën tonë të ekspozitës dhe la gjurmët e tyre në çadrat tona prej letre, gjë që na bëri të ndihemi krenarë në të njëjtën kohë.

Rreth nesh

Vlerat me të cilat qëndrojmë pranë

I përkasin ekipit tuaj

Ne jemi gjithmonë të gatshëm t'ju shërbejmë, nëse keni ndonjë pyetje, mirëpresim të konsultoheni me ekipin tonë

Klikoni për të na konsultuar

Ndërtimi i partneriteteve

Walmart

Shkarkoni katalogun tonë më të fundit.

Qëndroni të përditësuar me produktet tona më të fundit.

Shkarkoni Katalogun
gazete

Regjistrohu për buletinin tonë.

Mësoni rreth lajmeve tona më të fundit.