Од 1992

Производител на Премиер прилагодени чадори

Hunan Hengyun Art & Crafts Co., Ltd. главно произведува маслени хартиени чадор / чадор хартија / занаетчиски чадор / Чадор за танц / декоративен чадор / цветен чадор итн. Фабриката зафаќа површина од повеќе од 8000 квадратни метри, магацинска површина од 5500 квадратни метри, како најголемата фабрика за хартија чадори во провинцијата Хунан го освои водечкото претпријатие за хартија чадор во провинцијата Хунан, владата силно ја поддржува.

30+ години професионални производители на чадори за хартија во Кина

зошто нас

Карактеристики производи на чадор
за поддршка на вашите проекти

Едношалтерско решение за чадор од хартија за вашите потреби

Дали ви треба услуга за дизајн и распоред на чадори од хартија, или производство на чадори или услуги за склопување чадори за сонце? Чадорот е еден од вашите најдобри избори. Како еден од најдобрите производители на чадори за хартија во Кина, хартиениот чадор има положено различни видови сертификати како што е ISO9001. Има над 1000 клиенти кои се од повеќе од 60 земји.

Зошто повеќе од 3000 клиенти низ светот
Сакате да работите со нас

Откријте што велат клиентите за нас

Само 10 дена добив нарачка за 1,000 чадори од производство и не можев да поверувам колку е брзо, за првпат квалитетот и дизајнот на чадорите беа толку големи што беа многу популарни во Калифорнија.

Менаџер за купување Tic,LLC / Tic,LLC менаџер за купување од САД

Хартиените чадори купени од добавувачите на Yiwu се скапи, со слаб квалитет и висока стапка на кршење, што резултира со лоша проценка на клиентите. Од 19 години соработка со вас, бизнисот е се подобар и подобар, а клиентите се многу задоволни

Bbumbrella, R&D, менаџер на оддел од ОК

Многу е смирувачко да се работи со вас. Треба само да ви кажеме што мисли крајниот корисник. Вашиот дизајнерски тим е многу професионален, повеќе време сме во служба на клиентите, наместо во дизајнот на комуникација, полека се повеќе и повеќе клиенти, бизнисот е добар

Ywerait,INC менаџер за купување од САД

Доверливи од клиенти

ЛОРЕАЛ ПАРИЗ
ЛОРЕАЛ ПАРИЗ
walmart

Откријте што се клиентите Станете експерт кога увезувате чадор од хартија

свадба хартија чадор прилагодите

свадба хартија чадор прилагодите

Бракот е најважната работа во животот, вам ви припаѓа хартиениот чадор по нарачка

Компанија за планирање на големи настани

Компанија за планирање на големи настани

Шармот на хартиените чадори може да донесе освежувачка атмосфера во различни трговски центри

Магазин за подароци

Магазин за подароци

Продавници за облека, занаетчиски продавници, продавници за подароци, продавници за фотографии имаат чадори од хартија

Никогаш не пропуштајте ексклузивни попусти

  Најчесто поставувани прашања

  Можете ли да го прилагодите логото или големината?

  Прилагодената услуга е наша карактеристика, ние не само што имаме целосен процес на приспособена услуга, туку имаме и повеќе од 30 години богато искуство во професионалниот персонализиран тим за истражување и развој, целиот процес за да обезбеди бесплатна техничка поддршка за да ја направиме вашата приспособена услуга побезбедна .

  Како фабрика, нашиот MOQ е 100. Поради предностите на ниската цена на пакувањето, високата цврстина на кутијата и ниската стапка на оштетување на логистиката и транспортот, колку е поголема количината на нарачката, толку е поголем попустот.

  Примероците се бесплатни, а купувачот треба да ги сноси трошоците за транспорт. Примероците се едно од важните средства за тестирање на производите на нашата фабрика. Соочувајќи се со реалноста на огромните групи клиенти и високите меѓународни логистички трошоци, се надеваме дека можете да разберете.

  Имаме комплетен систем за проверка на квалитетот и професионален персонал за проверка на квалитетот за да го обезбедиме квалитетот на секој чадор.

  Имаме целосен систем за производство на нарачки, фабриката 24 часа непречено производство, бидејќи процесот на чисто рачно изработени производи е сложен, секој процес е суштински, време на примерок: 3-5 дена, производството на примероци завршено, веднаш ќе ве известиме.